Njësia administrative Hysgjokaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Hysgjokaj)
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 40°35′V 19°28′L / 40.58°V 19.47°L / 40.58; 19.47

Njësia administrative Hysgjokaj
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Fierit
Rrethi Rrethi i Lushnjës
Të dhënat bazë
Popullsia 3,393 banorë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Komuna Hysgjokaj është një komunëShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e Komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]