Njësia administrative Qendër, Fier

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Qendër (Fier))
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 40°26′V 19°19′L / 40.44°V 19.32°L / 40.44; 19.32

Disambig.svg Në këtë Artikull flitet për Komunën Qendër që ekziston disa herë në Shqipëri, për të gjitha komunat shiko këtu: Komuna Qendër

Komuna Qendër është një komunëRrethin e FieritShqipëri.[1]

Njësitë administrative[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e Komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]