Njësia administrative Selitë (Mallakastër)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Selitë (Mallakastër))
Jump to navigation Jump to search
Disambig.svg Shih: Selitë (kthjellim).

Koordinatat: 40°20′V 19°31′L / 40.33°V 19.51°L / 40.33; 19.51

Komuna Selitë
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Fierit
Rrethi Rrethi i Mallakastrës
Të dhënat bazë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Komuna Selitë është një komunëRrethin e Mallakastrës, Shqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e Komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]