Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit e Kosovës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ministria e Infrastrukturës e Kosovës
Coat of arms of Kosovo.svg
AbbreviationMI
Typeministri qeveritare
Location
  • Prishtinë
Region served
Republika e Kosovës
Official language
shqip, serbisht, anglisht
Ministër
Pal Lekaj
Parent organization
Qeveria e Kosovës
Websitehttp://mi-ks.net/sq/

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

https://web.archive.org/web/20120927061300/http://mi-ks.net/sq/