Ministria e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë e Kosovës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Ministria e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë e Kosovës
ShkurtesaMIN
Llojiministri qeveritare
Rajoni i shërbimit
Republika e Kosovës
Gjuha zyrtare
shqip, serbisht, anglisht
Ministër
Besim Beqaj
Organizata amë
Qeveria e Kosovës
Faqja në internethttp://www.min-rks.net/

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

http://www.min-rks.net/ Arkivuar 23 shkurt 2018 tek Wayback Machine