Përdoruesi:Gruajashqiptarenebotealbanianwomenworld

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Pershendetje

Jam Autor/ Publicist/ Ing Informatike/President i org, dhe President i org Liliana Pere

Po punoj per here te pare ne Wikpedian shqip kur hapa kete faqe, e motivuar vete si grua profesioniste, me deshiren per te qene nje kontribuese ne Wikpedian ship dhe per te realizuar nje objektivin tim te hershem inspirues, per ti pasqyruar ne nje faqe te vecante grate profesioniste te suksesshme ne te gjitha profesionet dhe ne te gjitha kohrat. Enciklopedi Gruaja Shqiptare ne Bote - Albanian Women World

Faleminderit. Jane mbi 150 shkrime publikime per grate e suksesshme, te mijat si autore ne Gazeten Bota Sot Ne Zvicer, ne Gazeten Dielli New York, Gazeta Diaspora Shqiptare si dhe gazeta te tjera. Po shkruaj disa linke si me poshteː

Perdoruesi:Gruajashqiptarenebotealbanianwomenworld Liliana Pere

"Sigurisht që s’e vras mendjen se mos po frikësoj ndonjë mashkull. Meshkujt që frikësohen nga unë janë pikërisht ata që nuk më interesojnë aspak."―Chimamanda Ngozi Adichie

Referenca[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gazeta Dielli

Gazeta Dielli

Gazeta Diaspora Shqiptare , Botime. Autori Liliana Pere

Gazeta Telegraf , Botime. Autori Liliana Pere

Gazeta Bota Sot. Zvicer, Botime. Autori Liliana Pere

Revista Kuvendi USA Botime. Autori Liliana Pere

: