Portal:Ngjarjet e tanishme/Kalendari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sot është::E martë 22 shtator  |   Ora: 05:44 UTC
Ma En Pr Sh Di
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Bota - shtator 2020


(ang.)
Lajme mbi Wikipedia Rreth kësaj faqe
Futja e ditësPropozo titullin
Kërkesa për artikullin e tanishëm
Ngjarjet

Risi[Redakto nëpërmjet kodit]

Të papërfunduara[Redakto nëpërmjet kodit]

Katastrofa natyrore[Redakto nëpërmjet kodit]

Kriza Energjetike Kosovë - KEK
Diaspora jashtë regjistrimit 2007
Vdekje së fundmi
Zhvillime ushtarake
  • Çerçeni : 21 të vrarë, 138 të arrestuar
Zgjedhje dhe votime

Të reja[Redakto nëpërmjet kodit]

Të Përgatitura[Redakto nëpërmjet kodit]

tani ne lagjen dardania jan gjetur tre persona te dyshuar se kan ikur nga burgi i dubraves.policia eshte duke hetuar rreth ceshtjes se si kan ikur keta persona dhe tani keta persona gjenden ne arrestim per tu kthyer ne burgun e dubraves

Procese[Redakto nëpërmjet kodit]

Risi[Redakto nëpërmjet kodit]

Në prag të festave
dhe përvjetoreve

[Redakto nëpërmjet kodit]

  • Opinion Shqipfolësit po e neglizhojnë Vitin ndërkombëtar të patates


Sot është::E martë 22 shtator  |   Ora: 05:44 UTC
Ma En Pr Sh Di
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Shqipëria - shtator 2020


Sot është::E martë 22 shtator  |   Ora: 05:44 UTC
Ma En Pr Sh Di
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Kosova - shtator 2020
redaktoni