Pouzy-Mésangy

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë Pouzy-Mésangy është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Allierrajonit Auvernia-Rhône-Alpes. Pouzy-Mésangy ka një popullsi prej 392 banorë dhe sipërfaqe 35.04 km², me një dendësi prej 11 banor/km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Pouzy-Mésangy – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale