Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Brazda (Çuçer)"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (→‎top: re-categorisation per CFD, zëvendësova: Kategoria:Fshatra në Republika e Maqedonisë → Kategoria:Fshatra në Republikën e Maqedonisë)
No edit summary
<!-- Të dhëna dhe statistika -->
|Vendasit =
|Krahina = [[Rajoni i Shkupit]]
|Lartësia =
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|CET]]([[UTC+1]])
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|CEST]]([[UTC+2]])
|Kodi Postal = 1011
|Prefiksi = (+389) 02
|Targa e automjeteve = SK
|WebFaqja =
|E-Posta =