Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Brazda (Çuçer)"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia = 480
|Popullsia_viti = 2002
|Dendësia =
|Vendasit =
|Krahina = [[Rajoni i Shkupit]]
|Lartësia = 442
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|CET]]([[UTC+1]])
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|CEST]]([[UTC+2]])
|CoordAddon =
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g=42 | gjer_m=04 | gjer_s=51 | gjer_dr =N
| gjat_g=21 | gjat_m=23 | gjat_s=55 | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësi =