Dallime mes rishikimeve të "Kremlini"

Jump to navigation Jump to search
43 bytes added ,  2 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Skeda Kremlin_from_Bolshoy_kamenny_bridge.jpg u largua pasi që është shlyer nga Commons prej Jcb)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
==Lidhjet e jashtme==
* [http://en.travel2moscow.com/where/visit/tourobjects/object3009.html/ Travel2moscow.com – Official Moscow Guide]
* [https://web.archive.org/web/20100926161854/http://archive.kremlin.ru/eng/articles/history_00.shtml History of the Kremlin]
* [http://www.kreml.ru Moscow Kremlin State Historical and Cultural Museum Sanctuary]
* [http://www.openkremlin.ru/ Open Kremlin]

Menyja e lëvizjeve