Dallime mes rishikimeve të "Pyjet e Vjenës"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 6 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Në vitin 1987, guvernatorët e shteteve të [[Vjena|Vjenës]], Austrisë së ulët dhe Burgenland nënshkruan Deklaratën e pyjeve të Vjenës'' ''për mbrojtjen e natyrës në rajon. Aktorja e filmave [[Hedy Lamarr]], në përputhje me kërkesën e saj për kur ajo vdiq, të kishte hirin e saj të përhapur në Pyjet e Vjenës.<ref>[http://www.mischief-films.com/sub2.php?ID=1&S=E Calling Hedy Lamarr], Mischief Films</ref>
 
== ReferencatReferimet ==
{{Reflist}}
 

Menyja e lëvizjeve