Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Vicenza Calcio"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
== Trofej ==
== Tifozët ==
== ReferencatReferimet ==
<references/>
== Lidhje të jashtme ==