Tifozët (serial)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Tifozët)
Jump to navigation Jump to search

Tifozët është komedi shqiptare realizuar në vitin 2004 me skenar nga Ruzhdi Pulaha dhe regji nga Alfred Bualoti. Mundësuar nga Vizion Plus dhe shtëpitë diskografike FUGA dhe EuroStar

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]