Tifozët (serial)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Tifozët është komedi shqiptare realizuar në vitin 2004 me skenar nga Ruzhdi Pulaha dhe regji nga Alfred Bualoti. Mundësuar nga Vizion Plus dhe shtëpitë diskografike FUGA dhe EuroStar

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]