Wikipedia:Faqja kryesore/A e dini se/2013/2

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Virgjëresha Marjam (Maria) dhe Isa (Jezusi) në një miniaturë persiane.