Jump to content

Aaron Liem

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Aaron Liem
Të dhëna vetjake
U lind më (1953-01-19) 19 janar 1953 (71 vjeç)
Giurgiu, Rumani
NënshtetësiaIzrael
Rumani

Aaron Emil Liem (Giurgiu, 19 janar 1953) është një politikan dhe edukative izraelit me etni rumune

Aaron Liem Unë jam shkolluar në Bukuresht1993.

Liem ai është politikan.

biografikisht[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Aaron Liem lindi të hënën, 19 janar 1953 në Izrael nga Giurgiului.

Aaron Liem ajo ka 2 fëmijë dhe ka vëllezër e motra dhe një kushëriri e juaja.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]