Arbri Beqaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Arbri Beqaj
Të dhënat personale
Data e lindjes29 shtator 1998
Vendi i lindjesVlorë, Shqipëri
PozicioniMesfushor qendror
Informacionet për klubin
Klubi aktualKS Flamurtari
Numri27
Karriera në rini
2011–2012KF Vlora
2012–KS Flamurtari
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
2013–KS Flamurtari16(0)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase .
† Ndeshje (Gola).

Arbri Beqaj (lindi më 29 shtator 1998) është futbollistë shqiptarë i cili luan si mesfushor në KS FlamurtariKategorinë Superiore.[1][2]

References[redakto | përpunoni burim]