Contra viento y marea

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Contra viento y marea (Kundër erës dhe dallgëve) Natalia është një telenovelë meksikane e vitit 2005 nga Televisa. Me regjisor Marta Luna, Víctor Rodríguez, Beatriz Sheridan, producent Nicandro Díaz, Pablo Noceda Pérez dhe skenarist Manuel Muñoz Rico.

Filloi transmetimin me 25 prill deri 4 nëntor 2005. Në Shqipëri u transmetua nga Vizion Plus.

Për aktoren Beatriz Sheridan ky ishte roli i fundit, pasi ajo vdiq në 30 prill 2006 nga infarkt në zemër, 71 vjeçe.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje e jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]