Diskutim:Futbolli/Arkivi 1

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Futbolli/Arkivi 1. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Vista-file-manager.png Kjo faqe është një arkiv i diskutimeve të përfunduara. Për pasojë përmbajtja e saj nuk duhet ndryshuar më. Për të diskutuar mbi një temë të kaluar mund të përdoret faqja aktuale e diskutimeve, ku mund të bëhet një shënim që ka lidhje me titullin apo pjesën e diskutimit të këtij arkivi.


KF Onix Banjë e Pejë[Redakto nëpërmjet kodit]

Full name: Kf Onix Banjë e Pejës Founded:2013 Ground: Stadium i Banjes e Pejës Capacity: 2000 Coordinates 42°39′0″N 20°18′0″E Chairman: Xhevdet Shoshi Manager: Gani Metaj League: Liga e Pare e Kosovës Hekuri1 (diskutimet) 6 mars 2018 15:56 (CET)

Përmirësim[Redakto nëpërmjet kodit]

@Sadsadas, kur të kesh kohë mbase të intereson t'i hedhësh një sy këtij artikullit. Me aq shumë artikuj të përkryer sa po votojmë në lidhje me futbollin, është mëkat që artikullin kryesor e kemi në gjendje të cunguar. - Klein Muçi (diskutimet) 12 shkurt 2019 04:16 (CET)

@Klein Muçi, nqs i ke ndjekur redaktimet e mia, duhet te kesh vene re se aktualisht jam i zene me disa artikuj te tjere. Megjithate, kur te kem koh do te shtoj info edhe te ky artikull. Sadsadas (diskutimet) 12 shkurt 2019 11:11 (CET)
@Sadsadas, po, po, patjetër. Thjesht ta tregova që ta kesh parasysh meqë e hasa rastësisht dje kur po punoja me kategoritë. - Klein Muçi (diskutimet) 12 shkurt 2019 16:21 (CET)

185.85.152.62 27 shkurt 2019 18:51 (CET)[Redakto nëpërmjet kodit]

185.85.152.62 27 shkurt 2019 18:51 (CET)

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Futbolli. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 25 tetor 2019 17:00 (CEST)