Dokumenti shkollor pedagogjik

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokumenti shkollor pedagogjik nënkupton dokumentimin publik (dëftesa, certifikata e përfundimit, diploma, ditarët, librat amë etj.) që u jepet nxënësve për përfundimin e programeve të arsimit dhe aftësimit, të akredituara nga MASHT.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ LIGJI PËR ARSIMIN DHE AFTËSIMIN PROFESIONAL Në amëzën assembly-kosova.org Arkivuar 29 shtator 2007 tek Wayback Machine