Garbia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Garbia është një erë e fortë që fryn nga perëndimi ose jugperëndimi dhe sjell shi.

Etimologjia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]