Zefiri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Zefiri është një erë e lehtë dhe e freskët, që fryn nga perëndimi.

Etimologjia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]