Heather Locklear

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Heather Locklear

Heather Dean Locklear lindi më 25 shtator 1961Canoga Park tek Los Anxhelos, Kalifornia. Është një aktore dhe producente amerikane.


Filmografia[redakto | redakto tekstin burimor]

Film[redakto | redakto tekstin burimor]

Televizion[redakto | redakto tekstin burimor]