Kisha e Shën Mëhillit (kthjellim)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kjo faqe bën kthjellimin e titujve që kanë për bazë Kisha e Shën Mëhillit (kthjellim).
Nëse një lidhje e brendshme ju solli këtu, ju lutemi, ndryshojeni lidhjen në fjalë që të ridrejtojë direkt te faqja e duhur.


Kisha e Shën Mëhillit ka më shumë përdorime dhe mund t'i referohet kishave të mëposhtme:

Shqipëri[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]