Njësia administrative Gradishtë

Coordinates: 40°31′53″N 19°21′05″E / 40.5315°N 19.3515°E / 40.5315; 19.3515
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Gradishtë)

40°31′53″N 19°21′05″E / 40.5315°N 19.3515°E / 40.5315; 19.3515

Njësia administrative Gradishtë

Komuna Gradishtë është një komunëShqipëri.[1]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Shoqata e Komunave". Arkivuar nga origjinali më 20 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]