Njësia administrative Pezë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Komuna Pezë)
Jump to navigation Jump to search

Coordinates: 41°08′N 19°25′E / 41.13°N 19.42°E / 41.13; 19.42

Njësia administrative Pezë

Njësia administrative Pezë është një njësi administrative në Bashkinë TiranëShqipëri.[2]

Vendbanimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Burimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.
  2. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 24 prill 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]