Lulu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lulu

Lulu (ルールー Rūrū) është një personazhrolë lojrën kompjuterikeSquare Enix, Final Fantasy X. Ajo është një nga rojet e Yuna, dhe ajo e trajton atë si një motër të vogël.C-bart1.png Ky artikull në lidhje me Personazhi fiktiv është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.