Mr. & Mrs. Smith

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Mr. & Mrs. Smith është një film amerikan të vitit 2005, nga Doug Liman. Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë protagonistët të këtij filmit.