Mramori (Palilulë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mramor
Мрамор
Fshat
Vendndodhja
Mramor is located in Serbia
Mramor
Mramor

Koordinatat: 43°18′56″V 21°46′54″L / 43.31556°V 21.78167°L / 43.31556; 21.78167

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Palilulë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 252 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 18′ 56″ Veri

21° 46′ 54″ Lindje

Mramor (serbisht: Мрамор/Mramor) është fshat në komunën e Palilulës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]