Vllasi i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vllas i Poshtëm
Доње Власе
Fshat
Vendndodhja
Vllas i Poshtëm is located in Serbia
Vllas i Poshtëm
Vllas i Poshtëm

Koordinatat: 43°15′26″V 21°54′42″L / 43.25722°V 21.91167°L / 43.25722; 21.91167

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Palilulë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 15′ 26″ Veri

21° 54′ 42″ Lindje

Vllas i Poshtëm (serbisht: Доње Власе/Donje Vlase) është fshat në komunën e Palilulës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]