Suvodolli (Palilulë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Suvodoll
Суви До
Fshat
Vendndodhja
Suvodoll is located in Serbia
Suvodoll
Suvodoll

Koordinatat: 43°17′54″V 21°57′23″L / 43.29833°V 21.95639°L / 43.29833; 21.95639

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Palilulë
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 315 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 17′ 54″ Veri

21° 57′ 23″ Lindje

Suvodoll (serbisht: Суви До/Suvi Do) është fshat në komunën e Palilulës, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]