Përdoruesi:Nukleotidi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
"Tri herë mendo një herë vepro"


Wikipedia:Babel
Logo e WAK2018 Ky përdorues është pjesëtar i projektit WikiAcademy Kosovo 2018

sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
Emblema e Gjilanit Ky përdorues vjen nga Gjilani.
en-4 This user speaks English at a near-native level.


fr-2 Cette personne peut contribuer avec un niveau moyen en français.
de-3 Dieser Benutzer hat sehr gute Deutschkenntnisse.
Flag of Kosovo.svg Ky përdorues vjen nga Kosova.
AlbertEinstein.jpg Ky përdorues është adhurues i Albert Einstein.
Firefox Ky përdorues ndihmon Wikipedinë duke pëdorur Mozilla Firefox.
Ky përdorues pëqen matematikën.


Nuvola apps bookcase.svg Këtij përdoruesi i pëlqejnë librat.


                          * Flamurilevizje.gif

Nukleotidi (diskutim · kontribute)
IDENTIFIKIMI
:- Identiteti: RR.SH
:- Vendlindja: Gjilan, Kosovë,
:- Pasioni: Matematika
:- Vend ndodhja: Gjilan, Kosovë
:- Hobi: Interneti,Kimi, Fizikë,

Globo terraqueo 3.gif Earth-02.gif

Logo e WAK2018 Ky përdorues është pjesëtar i projektit WikiAcademy Kosovo 2018


Përshëndetje Nukleotidi, mirëserdhe në Wikipedian në shqip !
Gtk-dialog-info.svg

Kjo është faqja juaj e diskutimit, në të cilën do të merrni mesazhe nga përdoruesit e tjerë. Në qoftë se ke pyetje mund të adresohesh pa ngurrim tek Oda e fillestarëve, ku një përdorues me eksperiencë do të ketë mirësinë të të përgjigjet sa më shpejt.

Përpara se të redaktoni një faqe në Wikipedia ne do t’iu rekomandonim të lexonit se si redaktohet dhe formatohet një faqe. Gjithashtu është e këshillueshme që të përdorni livadhin tonë për të eksperimentuar përpara se të redaktoni një artikull në Wikipedia. Në qoftë se dëshironi të krijoni një artikull të ri ndiqni Kujdestarin e artikujve, i cili do t’iu ofrojë ndihmë hap pas hapi. Kujdes, ju nuk duhet të kopjoni tekst nga faqet e tjera në internet dhe ta vendosni në Wikipedia! Gjithashtu gjatë katër ditëve të para të krijimit të llogarisë nuk do të mund të zhvendosni faqe nën një titull të ri alternativ.

Për t’iu përgjigjur një mesazhi nga një përdorues tjetër, duhet të shkoni në faqen e tij të diskutimit dhe të shtypni komandën “Shto një temë (të re diskutimi)”. Mos harro që diskutimet e tua duhet ti nënshkruash me (~~~~) ose thjesht shtyp butonin Insert-signature.png në fund të mesazhit tënd.

faqen tuaj të përdoruesit ju mund të shkruani shkurtimisht rreth vetes tuaj në mënyrë që wikipedianët e tjerë të të njohim më lehtë. E këshillueshme do të qe përdorimi si stampës {{Babel}}. Në qoftë se dëshiron ti mund të vendosësh edhe vendbanimin tënd aktual në hartën e wikipedianëve.

Mos harroni të ndryshoni preferencat tuaja.

Wikipedianët të urojnë punë të mbarë! -- Leon Hajdari


Not Albanian? sq-0? Click here!