Përdoruesi diskutim:Berishasinan/Arkivi 1

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Berishasinan/Arkivi 1. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Vista-file-manager.png Kjo faqe është një arkiv e diskutimeve të përfunduara. Për pasojë përmbajtja e saj nuk duhet ndryshuar më. Për të diskutuar mbi një temë të kaluar mund të përdoret faqja aktuale e diskutimeve, ku mund të bëhet një shënim që ka lidhje me titullin apo pjesën e diskutimit të këtij arkivi.


Medalje[Redakto nëpërmjet kodit]

Pas punës me lajmërimet për kontrollimet...

Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Medalje
Për punën e palodhur që po bën në Wikipedia. Vazhdo kështu!

-Klein Muçi (diskutimet) 25 maj 2019 00:44 (CEST)

Community Insights Survey[Redakto nëpërmjet kodit]

RMaung (WMF) 6 shtator 2019 16:48 (CEST)

Reminder: Community Insights Survey[Redakto nëpërmjet kodit]

RMaung (WMF) 20 shtator 2019 17:14 (CEST)

Reminder: Community Insights Survey[Redakto nëpërmjet kodit]

RMaung (WMF) 3 tetor 2019 21:52 (CEST)

Kontrollim[Redakto nëpërmjet kodit]

Njajtjeta, a mund t'i kontroll ndryshimet që kam bërë në ca artikuj sepse ca vandalistë me qëllime të këqija kanë vendosur t'i zhbëjnë?--85.10.201.126 29 tetor 2019 09:17 (CET)

Pse nuk krijon një userpage dhe pastaj të dihet kush çfarë po shkruan?- Berishasinan (diskutimet) 29 tetor 2019 09:22 (CET)
Nëse nuk dëshiron t'i kontrollosh ose të ndalësh vandalizmin siç të takon atëherë mirë. Userpage nuk do të krijoj.--85.10.201.126 29 tetor 2019 09:40 (CET)
Unë e di mirë kush je dhe ti po ashtu e di se unë e di këtë gjë, andaj mos u mundo të krijosh rrëmujë brenda komunitetit. Je suspenduar për vandalizëm dhe tani tenton të futesh përsëri këtu. S'di çka është puna me ty! - Berishasinan (diskutimet) 29 tetor 2019 09:49 (CET)
Unë nuk e di ç'flet. Së pari kërkon të krijoj userpage pastaj shpërthen në akuza. Unë doja vetëm të ishim miq o byrazer, meqenëse ti dukesh se je stof administratori. Unë e njoh një administrator të ardhshëm kur e shoh.--85.10.201.126 29 tetor 2019 09:53 (CET)
Atëherë bëhu djalë i mirë dhe shko sipas rregullave të komunitetit. Askush s'do probleme dhe askush s'ka të drejtë të bëjë probleme. Krijo faqen e përdoruesit, bashkëvepro me redaktorët e tjerë dhe redaktoji artikujt me qetësi. Mos u nxej, se bëhet fjalë vetëm për disa artikuj, të cilët nëse nuk i redakton ti, do t'i redaktojë dikush tjetër. S'të mbajmë me zor! - Berishasinan (diskutimet) 29 tetor 2019 10:00 (CET)

Përshëndetje @Berishasinan, edhe kontrollimet (shqyrtimi)? Dëshiron të kontrollosh dhe shikosh redaktimet e mia të tjera?--Saklanan gerçekler (diskutimet) 19 mars 2020 17:12 (CET)

Sigurisht! Atë punë kam.. - Berishasinan (diskutimet) 19 mars 2020 17:18 (CET)
Dëshiron të shikosh redaktimet e mia blu apo jeshile?--Saklanan gerçekler (diskutimet) 19 mars 2020 17:20 (CET)
Puna ime është të rishikoj ndryshimet (redaktimet) që bëhen në komunitet, andaj do t'i shikoja të gjitha. - Berishasinan (diskutimet) 19 mars 2020 17:22 (CET)
Edhe xhevapi (pergjigje)?--Saklanan gerçekler (diskutimet) 26 mars 2020 14:30 (CET)

Medalje[Redakto nëpërmjet kodit]

Medic Barnstar Hires.png Medalje
Për punën e mirë që po bën në artikujt me tematikë në lidhje me shëndetësinë në Wikipedia. Vazhdo kështu!


Se kjo eshte automatike. Ne vecanti ne lidhje me artikujt qe po krijon ne lidhje me Koronavirusin dhe per rregullimet teknike te artikujt q tashme i kisha krijuar une. Te lumt –Sadsadas (diskutimet) 16 mars 2020 00:11 (CET)

Faleminderit shumë! - Berishasinan (diskutimet) 16 mars 2020 09:01 (CET)