Përdoruesi diskutim:Ziki~sqwiki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Ziki~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mire se erdhe. Nese te duhet ndihme per te drejtat e autorit dhe nuk ke kohe te lexoshe ne tabelen Administrata

Administrata

mund te kuvendosh ketú

Te drejtat e autorit me pak fjale[Redakto nëpërmjet kodit]

Te gjitha shkronjat dhe figurat e prezentuara ne fleta jane ne perputhje me GNU ()Per lidhjet e jashtme te shenuara nene titulin "Lidhje te jashtme" kuptohet se ato jane jashte ketije projekti dhe mbrohen nga autoret tjere siq i kane prezentuar ata vete ne fletat e tyre.--Hipi Zhdripi 2005 Prill 16 11:05 (UTC)

Per ndihme

Ndihmë
Kërkimi Të drejta autori Pasqyra Redaktimi Artikulli Livadhi Fillestarëve Antarëve Kategoritë
redaktoni kutinë

Llogaria juaj do të riemërohet[Redakto nëpërmjet kodit]

20 mars 2015 09:47 (CET)

Renamed[Redakto nëpërmjet kodit]

19 prill 2015 13:52 (CEST)