Jump to content

Rebecca Romijn

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Rebecca Romijn në cover të Premiere
Si MystiqueX-Men: The Last Stand (2006).

Rebecca Romijn lindi më 6 nëntor 1972Berkeley, Kalifornia, është një aktore dhe ish-fotomodele amerikane, kur ishte ajo e martuar me John Stamos e pati emrin Rebecca Romijn-Stamos, pasi që u ndarë e marri emrin e vjetër.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Film[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Televizion[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.