Se7en

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Se7en është një film amerikan i vitit 1995 prej regjisorit David Fincher, rolin kryesor e luajtën Brad Pitt dhe Morgan Freeman, në film flitët për një vrasës serial dhe dy policë.