Se7en

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Se7en është një film amerikan i vitit 1995 prej regjisorit David Fincher, rolin kryesor e luajtën Brad Pitt dhe Morgan Freeman, në film flitët për një vrasës serial dhe dy policë.

Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.