Shahinoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shahinoc
Шаиновац
Fshat
Vendndodhja
Shahinoc is located in Serbia
Shahinoc
Shahinoc

Koordinatat: 43°11′11″V 21°48′24″L / 43.18639°V 21.80667°L / 43.18639; 21.80667

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Dolec
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 276 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 11′ 11″ Veri

21° 48′ 24″ Lindje

Shahinoc (serbisht: Шаиновац/Šainovac) është fshat në komunën e Dolecit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]