Jump to content

Sotiraq Bratko

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Sotiraq Bratko është një Aktor i mirënjohur Shqiptar i lindur në Korçë8 dhjetor 1951.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]