Dallime mes rishikimeve të "Y"

Jump to navigation Jump to search
21 bytes removed ,  14 vjet më parë
v
Robot: Changing Category:Gjuhësi
v
v (Robot: Changing Category:Gjuhësi)
 
{{Wiktionary|Shkronja}}
 
[[Category:Gjuhësi]]
[[Category:Alfabete]]
[[Category:Shkronja|!]]
 
{{cung}}
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[Category:GjuhësiAlfabete]]
[[Category:AlfabeteShkronja|!]]
 
[[af:Y]]
[[als:Y]]
12.976

edits

Menyja e lëvizjeve