Dallime mes rishikimeve të "Châteauneuf-de-Chabre"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (clean up, zëvendësova: ??? → AAA (2), hoqa: AAAChâteauneuf-de-ChabreAAA duke përdorur AWB)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Châteauneuf-de-Chabre''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] [[Francë|franceze]], e cila ndodhet në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Hautes-Alpes]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Provence-Alpes-Côte d'Azur]]. Châteauneuf-de-Chabre ka një popullsi prej 332 banorë dhe sipërfaqe 23.9 km², me një dendësi prej 14 banor/km².
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}
 

Menyja e lëvizjeve