Ndryshimi mes inspektimeve të "Meg Whitman"

Jump to navigation Jump to search
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
[[File:EBay former logo.svg|200px|thumb|right|Logo e eBay në shtator të vitit 2012.]]
 
==ReferencaReferime==
{{Reflist|colwidth=30em}}
 

Menyja e navigimit