Stampa diskutim:Sidebar with collapsible lists

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Sidebar with collapsible lists. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Në kërkesë për përmirësim[Redakto nëpërmjet kodit]

Çfarë duhet bërë që këto stampa të dalin në fillim të mbyllura (collapsed) a jo të hapura (expanded)? Këto sidebars mund të jenë nganjëherë shumë të gjata dhe nuk duket mirë në artikull, por nuk di si ti bëj të shfaqen të mbyllura.--Udha (diskutimet) 25 nëntor 2017 13:27 (CET)

Përshëndetje, ky problem shfaqet në shumë artikuj mendoj se problemi është tek kodi në MediaWiki:Common.css, MediaWiki:Common.js, MediaWiki:Monobook.css i kam bërë disa prova në disa faqe Përdoruesi:Tytuu/common.css, Përdoruesi:Tytuu/common.js, Përdoruesi:Tytuu/monobook.css dhe tani shfaqen mbyllur listat tek artikulli çimka e shtratit për mua por nuk hapen mendoj për shkak kodit të dyfishtë i kam thënë edhe administratorëve ta rregullojnë sipas wikipedias angleze por nuk e kanë bërë--Tytuu (diskutimet) 25 nëntor 2017 14:01 (CET)
Yes check.svg U bë! Faleminderit Udha dhe Tytuu. --Olsi (diskutimet) 25 nëntor 2017 14:30 (CET)
Faleminderit ty Olsi! Më në fund u krye Tytuu. --Udha (diskutimet) 25 nëntor 2017 14:35 (CET)
Ska përse faleminderit edhe ty Olsi, po më në fund më vjen mir që u rregullua Udha--Tytuu (diskutimet) 25 nëntor 2017 14:46 (CET)