Jump to content

Tōru Furuya

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Tōru Furuya (Japonisht: 古谷 徹) lindi më 31 korrik 1953 në Yokohama, Kanagawa, Japoni. Ai është dublues japonez dhe transmetues.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Serial i animuar[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Film i animuar[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Video lojërat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Dublimi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]