Jump to content

Urbani VIII

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
stadiumi I FK PARTIZANIT

nuk me intereson per urbanin e VIII.A do fitoje chelsea sot a jo o cuna.Manchester united mire qe po ik si ekip po po i ik edhe stadiumi,sa ekip i dobet e.Po la ligen e keni pa ju.Si e fitoi reali m.Me 1 qershor kemi finalen e champions league.Dihet qe do e fitoj.... dortmundi ekipi me i mire.Duhet te fitoje se eshte ndeshja e fundit e marco reus.E po ligen shqiptare kush e fito sipas jush edhe pse dihet kush e fito....Partizoni i madh pra.Ta shkatrrojme i her skenderbeun pastaj trrafim vllaznine ose egnatian edhe tpushojne i her e mire mijt e bashkise.[1]dihet qe ekipi me i mire eshte partizoni.Une them tshkojme nconference legue edhe tpushojne i here edhe ata tskenderbeut.[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ chelsea, chelsea (partizani). [partizoni,partizoni,partizoni "eshte nje dite kur besen dhame,"]. partizoni. Marrë më neser. {{cite web}}: |archive-date= ka nevojë për |archive-url= (Ndihmë!); Shiko vlerat e datave në: |access-date=, |date=, dhe |archive-date= (Ndihmë!); Shiko vlerën e |url= (Ndihmë!)