Ananasi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Ananasi është një pemë dhe frutë tropikal.

Link Web[redakto | redakto tekstin burimor]

Commons-logo.svg         Wikimedia Commons ka materiale multimediale në lidhje me: Ananas
Wiki WikiFjalori: Ananasi – shfletoni më shumë në fjalorin e lirë