Diskutim:Lista e Monumenteve në Shqipëri

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Lista e Monumenteve në Shqipëri. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

‎Planeti, ‎Altin.ukshini, ‎ Liridon. ‎ Arianit dhre cdo person tjeter qe ka deshire te perfshihet do propozoja qe faqja ne fjale te jape dhe mundesine e shtimit te fotove nga Commons qe te permiresohet akoma me shume. Pu mundohem ta ndryshoj por nuk po e kuptoj si behet. Komente? Ndihme? --Redon Skikuli (diskutimet) 18 dhjetor 2015 00:47 (CET)Reply[përgjigju]

Kjo listë është shumë e madhe dhe shumë e ngarkon shfletuesin gjatë redaktimit, besoj se do ishte më nëse do ndahej në seksione sipas qytetit.--Liridon (diskutimet) 19 dhjetor 2015 00:24 (CET)Reply[përgjigju]
Parimisht ne rregull. Por duhet te kemi kujdes sepse kodi perdoret per vendosje te fotove ne gare ne te ardhmen. Mund te shihni WLM Armeni etj si shembuj te mire grafik te ndarjes se monumenteve neper rajone. --Arianit (diskutimet) 24 dhjetor 2015 22:00 (CET)Reply[përgjigju]


Nga sa kuptoj unë këto janë monumente të mbrojtura apo njëfarësoj që tentohet të mbrohen nga degradimi natyror, kohor, etj... Nëse është kështu, siç edhe thotë fjalia e parë e këtij zëri, titullii duhet ndryshuar meqë nuk i përmban gjë të gjitha monumentet në Shqipëri, por përmban vetëm ato të "mbrojtura".-- Mr.Pseudo 24 dhjetor 2015 22:07 (CET)Reply[përgjigju]

logo e WW Ky artikull është pjesë e Wiki Weekend 2016 në Tiranë, e cila ka për qëllim të mbledhë Wikipedianët shqipfolës në të njejtin vend dhe të gjithë bashkë nëpërmjet diskutimeve, prezantimeve dhe puntorive të ndihmojmë në krijimin dhe mirëmbajtjen e përmbajtjes në Wikipedia-s. Nëse doni të jeni pjesë në këtë projekt, mund të redaktoni këtë artikull, ose të lexoni diçka më shumë në faqen e projektit, ku ndër të tjera, mund të bashkoheni me ekipin e projektit dhe/ose për të dhënë kontributin tuaj në faqen e diskutimeve.

@Liridon, BR084 needs to be edited to change Emërtimi = [[[[Kisha e Shën Nikollës (Berat)]]]] to Emërtimi = [[Kisha e Shën Nikollës (Berat)]]. /André Costa (WMSE) (diskutimet) 31 tetor 2017 23:18 (CET)Reply[përgjigju]

Yes check.svg U bë!@André Costa (WMSE),--Liridon (diskutimet) 1 nëntor 2017 09:30 (CET)Reply[përgjigju]

Kalaje e Selimajit[Redakto nëpërmjet kodit]

@Liridon, GPS nuk është i mirë për kalajën e Selimajit (në Tropojë). Pasztilla (diskutimet) 13 prill 2018 02:43 (CEST)Reply[përgjigju]

Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, redaktorë!

Sapo ndryshova 1 lidhje të jashtme te artikulli Lista e Monumenteve në Shqipëri. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 12 prill 2020 19:18 (CEST)Reply[përgjigju]