Knezsella

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Knezsellë
Кнез Село
Fshat
Vendndodhja
Knezsellë is located in Serbia
Knezsellë
Knezsellë

Koordinatat: 43°21′57″V 22°0′4″L / 43.36583°V 22.00111°L / 43.36583; 22.00111

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Pantelej
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 21′ 57″ Veri

22° 0′ 4″ Lindje

Knezsellë (serbisht: Кнез Село/Knez Selo) është fshat në komunën e Pantelejt, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]