Vrella (Pantelej)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Vrellë
Врело
Fshat
Vendndodhja
Vrellë is located in Serbia
Vrellë
Vrellë

Koordinatat: 43°22′39″V 22°2′3″L / 43.37750°V 22.03417°L / 43.37750; 22.03417

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Pantelej
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 22′ 39″ Veri

22° 2′ 3″ Lindje

Vrellë (serbisht: Врело/Vrelo) është fshat në komunën e Pantelejt, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]