Matejeci i Epërm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Matejec i Epërm
Горњи Матејевац
Fshat
Vendndodhja
Matejec i Epërm is located in Serbia
Matejec i Epërm
Matejec i Epërm

Koordinatat: 43°21′53″V 21°58′4″L / 43.36472°V 21.96778°L / 43.36472; 21.96778

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Pantelej
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 373 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 21′ 53″ Veri

21° 58′ 4″ Lindje

Matejec i Epërm (serbisht: Горњи Матејевац/Gornji Matejevac) është fshat në komunën e Pantelejt, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]